Stanka a Miroslav tvoria taliansky párik už od začiatku svojho pôsobenia v reality šou Farma. Hádky striedajú pekné a úsmevné chvíle. Žiaľ, ani tento raz dvom zaľúbencom slniečko do vzťahu nesvietilo dlho a opäť došlo ku konfliktom. Tým vôbec nepomohol list, ktorý atraktívna blondínka obdržala.

Krehká zákaznícka advokátka na statku oslávila svoje 24. narodeniny, k čomu, samozrejme, patria aj darčeky. Okrem skvelého mäska od štábu Stanka dostala i kyticu ruží spoločne s romantickým listom. Avšak autor sa rozhodol nepodpísať.

Šarmantná farmárka na obrazovkách televízie Markíza už niekoľkokrát spomenula svojho bývalého partnera, ktorý ju mal mlátiť. No najnovšie sa zdá, že ju vonku očakáva ešte jeden nápadník. ,,Vlastne som nevedela, čo tam je, aj keď som vnútorne vedela,“ priznala na kameru po tom, čo do schránky obdržala drobnosť k svojmu sviatku.

,,Ahoj, láska! Dnes máš svoj veľký deň, a keď už máš tie narodeniny, chcem ti popriať z celého srdca, ktoré patrí len a len tebe, všetko len to najlepšie, dievčati pod slnkom, lebo si to zaslúžiš,“ príťažlivá kráska čítala nahlas slová anonyma.

,,Hlavne veľa síl, ktoré budeš teraz určite potrebovať. Tiež veľa energie a zdravia, veľa lásky, o to sa, samozrejme, postarám ja, a všetko ostatné, po čom tvoje nádherné srdce túži. A keď sa to celé skončí, tak bude po mojom boku stáť ešte silnejšia a odhodlanejšia žena. Žena, ktorá vie, čo chce a ide si za tým,“ píše láskavo neznámy.

,,Neviem sa dočkať momentu, kedy sa znova uvidíme a zahltím ťa miliónmi bozkov, ktoré by som ti tak rád dal, pretože si ani nevieš predstaviť, ako moc mi chýbaš už od prvého dňa, čo sme si nezavolali. Tak ešte raz, chýbaš mi, vyhraj to a milujem ťa!“ dočítala v slzách dojatá statkárka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Pochopiteľne, Stanku list rozhodil a dostala sa do slepej uličky, kde nechce ublížiť ani neznámemu blízkemu priateľovi, ktorý ju čaká vonku, a tobôž Miroslavovi. Preto si stranou zobrala Lunu – od tej žiadala radu a nakoniec jej aj prezradila, že doma naozaj nechala čakať mládenca túžiaceho po jej prítomnosti. Medzičasom už vyšlo navonok, že na Pajtáša, alias Golema, si zase brúsi nechty jeho priateľka z Anglicka. 

 

Foto/Zdroj: TV Markíza, VOYO, Instagram/farma.markiza