Máme za sebou už druhú časť tretej série Tvoja tvár znie povedome, z ktorej bolo len ťažké vybrať konečného víťaza. Napokon sa kráľovnou večera stala Ivana Regešová alias Adele. To, čo predviedla, bolo naozaj neskutočné!

Už týždeň bolo známe, koho budú súťažiaci šou Tvoja tvár znie povedome v druhom kole stvárňovať. Dokonca sa nám podarilo zhliadnuť aj menšie ukážky, ako napríklad spev letnej hitovice Havana v podaní Jasminy Alagič alias Camily Cabello či masku Robbieho Williamsa, ktorá prischla hercovi Jurajovi Lojovi. Najťažší oriešok ale schytala speváčka Ivana Regešová – čakala na ňu jedna z najväčších speváckych div sveta Adele.

Lepšia než originál?

Vyrovnať sa žene s jedinečným hlasom a prejavom, to sa podarí málokomu. Ivana však svoju úlohu zvládla bravúrne. Skladbu Hello odspievala ako PANI, pričom v refrénoch ukázala nádherný chrapľák, ktorý nemá ani jej pôvodná interpretka. Pri Ivkiných výškach určite nejednému divákovi naskočili zimomriavky a do očí sa vtlačili slzy. O tom, že sa 34-ročná kráska popasovala s Adele viac než exceletne, dokazuje jej víťazstvo.

Ivanino vystúpenie v šou Tvoja tvár znie povedome

Adele – Hello

Zdroj: TV Markíza, Streamable | Foto: YouTube, Insstagram