Ak sledujete súčasné internetové trendy, isto ste sa stretli s ďalšou nebezpečnou challenge, ktorá zotročuje mileniálov. Spočiatku nevinná výzva sa môže zvrtnúť na poriadnú katastrofu, pričom svet zaznamenal už aj prípady, kedy skončila fatalisticky. Hit sa udomácnil aj na slovenskej pôde a podľahla mu i naša speváčka, Dominika Mirgová.

 

Čo je Kiki challenge?

V čom spočíva táto tancujúca výzva? Vodič má pri nej vystúpiť z idúceho auta za sprievodu pesničky „In my feellings“ od Drakea a zatacovať istú krátku choreografiu. Neškodná hlúposť? Nie tak celkom – každý internetový trend so sebou prináša obete (predsa len, vystúpiť z idúceho auta na vozovku a tancovať je trochu riskantné) a ani neslávna Kiki challenge nie je výnimkou.

Toto krásne dievča počas spĺňania výzvy zrazilo auto vo veľmi vysokej rýchlosti – pochybujeme, že nehodu prežilo. VARUJEME: Nasledujúce zábery nie sú vhodné pre citlivejšie povahy VIDEO.

Výzva sa udomácnila aj na Slovensku

Slovenská speváčka Dominika Mirgová sa však nebezpečenstvu smeje do tváre, na túto bláznivú challenge sa totiž nechala dobrovoľne nahovoriť. Ako jej to podľa vás išlo? Plavovláska si za splnenú výzvu odniesla od fanúšikov poriadnu kritiku: „Vážne to je úplne celé trápne, j*blé na hlavu“, čo si o jej tančeku myslíte vy?

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram