Instagram je miestom, kde ženy zdieľajú svoj život s ostatnými, ale taktiež sa aj rady chvália a predvádzajú. Bez ohľadu na to, či sa jedná o jedlo, cestovanie, bývanie alebo vlastné telo, každá chce na sociálnej sieti ukázať tú najlepšiu verziu seba samej. Z tohto „konkurenčného boja“ však často pramenia nerealistické očakávania a tlak spoločnosti. Špeciálne ak sa jedná o ženské telo!

Našťastie, pravda a realita mnohokrát vyplávajú na povrch. Nerealistické predstavy o tele ženy sa tentoraz rozhodli vyvrátiť tie, od ktorých by ste to očakávali najmenej – samotné fitness modelky! Aj keď na sebe nonstop makajú a ukážkovo sa stravujú, prezradili, prečo niektoré zábery, ktoré zavesia na sociálnu sieť, vyzerajú lepšie ako tie ostatné.

Ak ste niekedy rozmýšľali nad tým, prečo vaše fotky ďaleko zaostávajú za kočkami z Instagramu, aj keď sa už hodný čas venujete zdravému životnému štýlu, tu je odpoveď.

Fotky ako fitness modelka nikdy nebudete mať, ak nepoznáte svoj správny uhol, nenosíte správne oblečenie, nevenujete dostatočnú pozornosť osvetleniu záberu alebo sa čo i len trochu prihrbíte! Podstatným je dokonca aj to, kedy sa počas dňa odfotíte, čo ste jedli na obed a podobne. Baby na nasledujúcich fotografiách sa pýšia dokonalými postavami, no stačí, aby zanedbali čo i len drobnosť z bežného denného plánu a z dokonalého tela je razom iba ,,priemerná“ postava.

Preto sa netrápte, ak aj napriek drine v posilovni zatiaľ nemáte zadok ako Kim K. Za dokonalým záberom tkvie mnohokrát viac času a pózovania, ako by ste čakali. Cvaknúť prvý záber a postnúť ho na Instagram je skôr rarita ako realita. :)

fitness modelkafitness modelkafitness modelkafitness modelkafitness modelkafitness modelkafitness modelkafitness modelkafitness modelkafitness modelkafitness modelkafitness modelkafitness modelka

Zdroj: twentytwowords.com | Foto: Facebook, Instagram