Luxusná móda a Dominika Cibulková k sebe patria už odjakživa. Dokonca i tesne pred pôrodom či po ňom sme bývalú profesionálnu tenistku vždy vídali perfektne upravenú. Aj Domča je však iba človek, ktorý má právo na to, aby nevyzeral za každých okolností dokonale. A práve svoju obyčajnejšiu tvár ukázala blondínka fanúšikom na Instagrame.

Ľudia často vnímajú Instagram ako výkladnú skriňu ich krajšej časti života. I profil známej športovkyne Dominiky Cibulkovej hýri fotkami, na ktorých je väčšinou vždy perfektne nalíčená a oblečená do originálnych kúskov tých najdrahších módnych značiek.

dominika cibulkova

Aj pred pár dňami sa čerstvá mamička iba tri týždne po pôrode ukázala na oslave svojho kamaráta, kde zavítala nastajlovaná do krásnych ružových šiat, pričom na náhodu nenechala ani účes či make-up, o ktoré sa jej postarali odborníci. Krátko nato ale Domča prekvapila fanúšikov úplne inou vizážou, než s akou sme ju mali doteraz možnosť pravidelne vídať.

Známa milovníčka módy si vyšla na prechádzku so svojimi milovanými psíkmi v jednoduchých modrých kraťasoch a poriadne vykrčenom tričku, na ktorom sa pobavila aj ona sama. ,,Je to podľa mňa celkom slušný outfit na venčenie psov okolo domu,” zhodnotila s vtipom Dominika, čím si určite získala sympatie mnohým dám, preferujúcich na bežné činnosti podobné a nevyžehlené outfity.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/domicibulkova