Dokážete si predstaviť, že by išla vaša babka do kostola oblečená podľa najnovšej módy? Cestou z nákupov potravín by na vás mávala v trblietavom outfite, ktorý by ste si neváhali zobrať v piatok večer na diskotéku, prípadne by si od vás požičiavala tie nové lodičky z aktuálnej kolekcie? Keď si pozriete fotky vybraných zahraničných dôchodcov, padne vám sánka. Títo starčekovia vyzerajú neskutočne dobre a dokážu skryť do vrecka nejedeného módneho bloggera.

Fotograf Ari Seth Cohen cestuje po svete a fotí do svojho portfólia ľudí nad 60 rokov, ktorí vedia, čo im pristane. Z fotiek, ktoré zozbieral, spravil knihu pod názvom ,,Advanced Style: Older & Wiser”. Títo ľudia ukazujú, že majú svoj štýl a cítia sa vo svojom tele výborne, čo je aj viditeľné. Môžeme povedať, že ide o pokročilý stupeň módy, pretože v tomto veku si človek nemôže obliecť čokoľvek. Svoje outfity nosia s noblesou a štýlom.

Rada pre babku a dedka: Toto neskúšajte, na Slovensku by ste sa evidentne nestretli s pochopením a ocenením. :P

@saramaijewels and @suziclick at one of our final book events @neuehouse this morning. It's been an amazing few weeks and I want to sincerely thank everyone who came out to support, meet the ladies, and those who have purchased the book. I am grateful for each story, comment and all the love I have received. It's hard to put out a creative project in the world, especially one that is so personal to me. This is all an extension of the relationship that I had with my grandmother and the love and respect for older people that I have had since I was a little boy. If you still would like to get signed copies of the book I'll be signing outside the Skirball Cultural Center, 11-5pm on Friday May 20th and then in San Francisco with @helpershouseofcouture at @bloomingdales in San Francisco on June 11th and 12th. More info coming soon…. Thanks again for all the love and support. #advancedstyleolderandwiser

A post shared by Ari Seth Cohen (@advancedstyle) on

 

Bill and Ann http://advancedstyle.blogspot.com/2016/05/anne-and-bill-at-moca.html?m=0 #tattoo

A post shared by Ari Seth Cohen (@advancedstyle) on

 

Outside @strandbookstore

A post shared by Ari Seth Cohen (@advancedstyle) on

 

@saramaijewels woke in Los Angeles for the @mocalosangeles @mocastores book signing today! #stormtrooper

A post shared by Ari Seth Cohen (@advancedstyle) on

 

This is next level @helpershouseofcouture and @valerie_von_sobel

A post shared by Ari Seth Cohen (@advancedstyle) on

 

Colleen, Long Beach advancedstyle.blogspot.com

A post shared by Ari Seth Cohen (@advancedstyle) on

 

Does anyone know who these incredibly gorgeous woman are? #regram @kristenkaza

A post shared by Ari Seth Cohen (@advancedstyle) on

 

 

Foto: Instagram | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.