Tehotenstvo je jedným z najkrajších období života ženy, no spolu s ním prichádza aj množstvo zmien. To, čo trápi každú z vás je najmä priberanie, no napriek pár kilám navyše sa môžete aj počas tohto obdobia cítiť sviežo a šik. Ukážeme vám outfity, ktorými zaručene očaríte okolie!

Veľa žien sa bojí zmien, ktoré ich telo počas tehotenstva prekoná. Zatvoria sa doma a von vychádzajú iba v nevyhnutných prípadoch. No sú aj také, ktoré sa na tieto zmeny tešia a obzerajú sa každý deň v zrkadle. Takéto ženy sú aj odvážnejšie a často si dovolia outfity, ktoré by ste si na seba mnohé neodvážili vziať v bežný deň, nie ešte keď máte zopár kíl navyše. Medzi tieto rozhodne patrí aj Kim Kardashian, ktorá v súčasnosti čaká už druhé dieťa. Preto si z jej skrine môžete zobrať inšpiráciu.

a

Ak potrebujete zakryť narastajúce bruško, je na to vhodné voľnejšie tričko, ktoré utají tehotenstvo pred okolím či pred rodičmi. Tričko môžete skombinovať aj s voľnejším svetrom a zabaliť sa do ďalšej vrstvy oblečenia. Vaše kilá navyše si naozaj nikto ani nevšimne. 

b

Keď už si budete istá, že svojím zaokrúhľujúcim bruškom nikoho neprekvapíte, môžete zvoliť obtiahnuté šaty. Sú vhodné do práce, ale aj na večer či spoločenskú akciu. Dĺžka pod kolená a zahalené ramená zaručia, že nebudete vyzerať príliš trúfalo, ale decentne (no zároveň sexy), ako sa na budúcu mamičku patrí.

c

Ďalšou známou tehuľkou, ktorá sa vie obliecť, je Blake Lively. Síce porodila už dávnejšie, no ukázala nám, ako mať štýl. Počas tehotenstva si neodpustila ani opätky, čierno-šedý outfit doplnila štýlovým farebným kabátom a vínovou taškou.

e

Ako byť trendy neukazujú len známe osobnosti, ale aj bežné ženy na ulici. Rifľový overal je praktický v tom, že nemusíte rozmýšľať aké tričko zladiť k rifliam. Zabijete tak dve muchy jednou ranou. Okrem toho, že vám skvele zakryje bruško, hodia sa k nemu tenisky, ale aj lodičky. Je iba na vás, ktorý štýl si zvolíte.

f

Ak vám ešte nie je príliš vidieť bruško alebo chcete dať okoliu najavo, že to bruško nie je výsledkom prejedania sa, stačí si dať takéto originálne tričko a všetkým to bude hneď jasné! :)

g

Posledný outfit pokladáme za najodvážnejší. Niektoré ženy majú v tehotenstve problém odhaliť sa aj pred svojim partnerom, nie to ešte vonku pri bazénoch či na pláži. Keďže je však leto v plnom prúde a slnko láka, musíte rátať aj s týmto. Rozhodne sa však nie je začo hanbiť a preto šup do plaviek! Zo slnka predsa získavate vitamín D a s hnedou pokožkou sa každé dievča cíti krajšie. Pozor však, aby ste pri bazéne či na pláži netrávili až príliš veľa času. :)

Autor: Miška

Foto: Facebook, Pinterest