Mnohí diváci Markízy poznajú čokoládovú krásku z pikantného programu Love Island, kde Aicha hľadala vysnívanú lásku. Po vypadnutí zo šou sa bývalá súťažiacia začala venovať móde a najnovšie predstavila aj vlastnú kolekciu oblečenia.

Viktória Niang sa pred televíznymi kamerami nikdy na nič nehrala a to, čo si myslela, aj vždy povedala. Jej hlášky sa stali obľúbené nielen u fanúšikov, ale aj u samotných účastníkov projektu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Aicha sa rozhodla vytvoriť si vlastný merch a práve jej oblečenie zdobia výroky, ktoré v reality show veľmi často používala. Na tričkách či mikinách vhodných pre obe pohlavia tak nechýbajú nápisy, ako ,,Nefeelujem“, ,,Správa guyes!“ a ,, Som speechless“.

Pre sledovateľov je však najväčším prekvapením určite osoba, ktorá s exotickou Slovenkou nafotila promo fotky k jej novej kolekcii. S Aichou totiž na snímkach pózuje jej bývalý priateľ a taktiež účastník Love Island Filip. A hoci boli diváci svedkami toho, že dvojica na ostrove lásky veľmi dobre nevychádzala, nakoniec si očividne všetko vysvetlila.

aicha

aicha aicha

Zdroj/Foto: Instagram/viktorianiang