Adam Ďurica je hrdým oteckom dvoch krásnych synov, pričom jeho prvorodený prišiel na svet na jeseň v roku 2018. Len v apríli starší Timotej obdržal mladšieho súrodenca Benjamína, s ktorým tatinkovi pomáha aj napriek tomu, že sám nemá ešte ani dva roky. Spevák sa na Instagrame pochválil rozkošnou fotografiou, kde je vidieť, ako dokáže s batoľaťom pomôcť aj tak malý špunt a pritom svojim rodičom vyčariť úsmev na tvári. 

V lete roku 2017 si dvojica Adam Ďurica a jeho priateľka Kristína, s ktorou mali takmer 10-ročný vzťah, povedali áno. Na prvé vysnívané dieťatko dlho nečakali a niečo vyše roka nato privítali na svete svojho prvorodeného Timoteja.

Malý Timko na jeseň oslávi svoje druhé narodeniny a hoci by sa mohlo zdať, že ešte stále ide o dieťatko, ktoré si vyžaduje hromadu starostlivosti a pozornosti, opak je pravdou – starší syn obľúbeného autora hitov, ako napríklad Mandolína či Neľutujem, prikladá ruku k dielu a ocinovi pomáha s mladším Benjamínom, ktorý sa narodil bez väčších problémov v apríli tohto roku.

Rozkošný uzlík šťastia si tak nevychutnávajú len rodičia, ale aj jeho veľký brat, ktorý si evidentne našiel záľubu v kočíkovaní. ,,Prvá spolupráca,” napísal hrdý otecko k snímke z prechádzky v Trnave, kde sa vybrala rodinka Ďuricovcov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/adamdurica/branislavsimoncik