Rebeka Hlavatá počas účinkovania v reality šou Farma 12 niekoľkokrát spomenula bývalého partnera, o ktorom po odchode zo statku otvorene prehovorila. Osobná trénerka vtedy prezradila, že zvažovala trestné oznámenie, nakoľko ju mal neznámy opakovane fyzicky napadnúť. Nakoniec tak neučinila, vzťah s tyranom ukončila a až doteraz mala od neho pokoj. 

Rebi aktuálne žije s partnerom Henrichom Kuľkom – spolu si hrkútajú už vyše pol roka, pričom len prednedávnom sa nasťahovali do spoločného hniezdočka na východnom Slovensku. Z asistentky na plastickej chirurgii je dnes sledovaná influencerka i osobná trénerka, ktorá sa od účinkovania vo Farme výrazne posunula a kontakt s agresívnym ex prerušila.

rebeka hlavata

Avšak blondínkin bývalý sa aktuálne spojil s ďalším neznámym mladíkom, ktorý s atraktívnou dámou v minulosti randil a zaslali jej video správu, kde vulgárne hovorili o jej vagíne. Nato známa kočka zareagovala tým, že ich tváre spolu s odkazom zdieľala v instastories.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Dúfam, že to uvidia aj vaše frajerky,” želala si Rebeka, ktorej začali chodiť i výhražné správy: ,,Zničím ťa!”, “Zdochneš!” alebo ,,Poď sem, láska, tu ťa čakám. Dolámem ti nohy!”

rebeka a heno

Podľa slov rodáčky z Galanty na nechutné správy odpovedal jej priateľ Henrich. Tomu sa zasa neznámy vyhrážal odrezaním hlavy. Našťastie, slová plné nenávisti si zaľúbená dvojica k srdcu neberie – známa kráska sa dokonca vyjadrila, že ju bývalí partneri dobre pobavili. Konverzáciu, ktorá medzi nimi prebehla spoločne aj s videami, nájdete nižšie!

>>>VIDEO, KTORÉ REBI POSLALI JEJ EX NÁJDETE TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/rebihlavata, streamable.com