21-ročná Agata sa dopustila prípadu, ktorý nemá s materinskou láskou absolútne nič spoločné. Po tom, ako priviedla na svet svoju dcérku, ju kruto spálila, pričom vzápätí si už užívala, akoby sa nič nestalo.

Poľskom aktuálne otriasa prípad mladej ženy, ktorá po pôrode bezcitne uložila svoju malinkú dcérku do pece, kde po nej ostali len spálené úlomky bezbranného telíčka. Tie, keď našli Agatini rodičia, okomžite kontaktovali políciu. Muži zákona sa vyjadrili, že po odhrnutí popola videli medzi odpadkami časť obhorenej nožičky a ručičky.

To, že študentka práva čaká bábätko, nevedeli ani jej najbližší. Napriek tomu, že si všimli, že Agata viditeľne pribrala, ona sama tehotenstvo zapierala. V čase, kedy malo prísť k pôrodu, sa vraj zavrela do izby a s nikým nehovorila – z domu vyšla až po tom, ako dieťa spálila, a to pri príležitosti svadby jej priateľov. Na veselicu už prišla “mamička” bez veľkého bruška a v spoločnosti priateľa, s ktorým si vraj ešte predtým stihla užiť radovánky. Práve po jej odchode tak rodičia ihneď všetko prehľadali, pričom pri pohľade do piecky zažili šok.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Tragický čin sa stal ešte v júni minulého roka v dedinke Majdanek Kozłowiecki na predmestí Lublinu, avšak v týchto dňoch prebieha súdny proces, kedy vychádzajú na povrch zarážajúce informácie. Trúchliaca Agata, sediaca vo väzbe, si svoju vinu nepripúšťa a tvrdí, že dieťa spálila len preto, že sa narodilo mŕtve.

Zdroj: fakt.pl | Foto: depositphotos.com