Búrlivá hviezda českého šoubiznisu Agáta Prachařová prezradila svetu veľké tajomstvo. Útla brunetka, ktorá zapĺňa stránky bulvárnych plátkov rôznymi škandálmi, je vraj tehotná!

Agáta Prachařová (31) sa iba prednedávnom vrátila z luxusnej dovolenky v Dominikánskej republike, po ktorej bola obvinená z údajnej nevery s mladým fotografom. Informácie o tom, že podviedla svojho manžela Jakuba Prachaře (33), uviedol umelec osobne pre český Top Star, čo česká modelka okamžite poprela s tým, že čaká dieťa. ,,Som tehotná, nech sa všetci modlia, aby to dobre dopadlo,“ povedala pre Blesk Agáta. Brunetka, ktorá je podľa informácií iba na začiatku tehotenstva, nechce nič zakríknuť, a preto sa ďalším vyjadreniam ohľadom druhého dieťaťa vyhýba.

Foto: Facebook | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)