Modelka a príležitostná herečka Agáta Hanychová je známa tiež ako bývalá manželka jedného z najúspešnejších českých moderátorov Jakuba Prachařa. Po tom, ako sa dvojica minulý rok definitívne rozviedla, sa brunetke v oblasti lásky akosi nedarí. Teraz dokonca potvrdila ďalšiu smutnú zvesť.

Česká kráska nezaháľala a ihneď po rozvode sa veselo prezentovala po boku nového sympaťáka. Táto známosť príliš dlhé trvanie nemala, čo ale niekdajšiu pani Prachařovú od podľahnutia inému mužovi neodradilo.

agata hanychova priatel

Krátko po Novom roku sa Agáta začala ukazovať s umeleckým stolárom Adamom, pričom párik spolu trávil všetok voľný čas. Na niektorých záberoch bolo vidieť, že modelka do spoločných aktivít v trojici zapája i 4-ročnú dcérku Miu, a tak mohli mnohí fanúšikovia nadobudnúť dojem, že tentokrát ide skutočne do tuhého.

Hanychová však priaznivcov poriadne prekvapila oznámením o rozpade ďalšieho vzťahu, ktorý nevydržal ani štyri mesiace. Napriek tomu, že s potetovaným svalovcom po celý čas pôsobili šťastne a zohrane, z neznámych dôvodov došlo k odlúčeniu. ,,Nie sme spolu, mrzí ma to, proste to nevyšlo,“ dvojnásobná mamina opäť potvrdila rozchod.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

agata hanychova

Zdroj: Super.cz | Foto: Instagram/Agatahanychova