Česká modelka Agáta Hanychová sa prednedávnom rozviedla s obľúbeným zabávačom Jakubom Prachařom, s ktorým majú spoločnú 4-ročnú dcérku Miu. Mamina rozkošnej malej zlatovlásky teraz svoju ratolesť opísala šokujúcimi slovami. 

Atraktívna brunetka prijala pozvanie do talk show Extra Host, kde ju Eva Decastelo vyspovedala zo súkromného života. Hneď v úvode sa dve dlhoročné kamarátky pustili do dialógu o dcérke Mii Prachařovej. Tá toho podľa slov Agáty veľa podelila po mamine aj po otcovi.

Hanychová priznala, že v detstve nebola najposlušnejšie dieťa, čo po nej dievčatko podedilo. ,,Vieš, ako že ona sa na teba usmeje, ale potom vezme kudlu a takto ti ju pichne do srdca,“ takto sa mala česká influencerka na Miu sťažovať aj svojej mame, ktorá skonštatovala, že to má po Agáte. ,,Mia je naozaj taká excentrická, taká proste uhádaná, naozaj zlá a do toho ale hrozne milá,“ kráska prezrádza o mladšej ratolesti.

Evu taktiež zaujímalo, čo pekné zdedilo dievčatko po otcovi Jakubovi Prachařovi. ,,Ja si myslím, že ten talent. Ako určte ten herecký talent má po ňom, pretože po mne ho mať nemôže. No, bohužiaľ, vyzerá ako on a ja dúfam, že z toho ona… Proste pri tých chlapoch je to pekné, ale keď dievča vyzerá ako chlapec, tak to nie je úplne pekné, ale ja dúfam, že z toho vyrastie,“ šokuje dvojnásobná mamička.

Moderátorka okamžite reagovala, že malá blondínka je rozkošná. ,,Rozkošná alebo zvláštna môžeš povedať. To sa vždycky hovorí o škaredých dievčatách, že sú zvláštne. Vieš, ona nie je pekná, ona je zvláštna. Takže Mia je zvláštna, ale ja dúfam, že bude pekná, až bude staršia,“ rozvedená modelka uviedla o svojej princezničke.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: extra.cz | Foto: Instagram/agatahanychova/jakub_prachar