Pred viac ako mesiacom sa na verejnosti prevalila kríza medzi jedným z najkrajších párov československého šoubiznisu. Agáta Hanychová a Jakub Prachař tak išli od seba, pričom známa modelka sa aktuálne nachádza pri mame v Izraeli, odkiaľ poslala fanúšikom pár horúcich pozdravov.

Agáta a Jakub momentálne neprežívajú najružovejšie obdobie, nakoľko sa nad ich vzťahom vzniesol čierny mrak. Príťažlivá modelka preto zbalila kufre, zobrala deti a odišla za mamou – herečkou Veronikou Žilkovou do Izraela, kde žije so svojím priateľom veľvyslancom Martinom Stropnickým.

V ďalekej exotike sa zrejme Agáta snaží prečistiť si hlavu a načerpať novú energiu, ktorú bude po príchode do Česka pri riešení krízy s Jakubom rozhodne potrebovať. Popri tom, ako sa ale kráska stará o svoje dve malé deti – 7-ročného Kryšpína a ročnú Miu, sa stíha venovať i sebe. V Izrareli sa dokonca podujala na surferský kurz, s čím sa pred pár dňami pochválila na Instagrame.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Keďže v brunetkinom aktuálnom prechodnom bydlisku vládne krásne slnečné počasie, Agáta trávi logicky čas aj v plavkách. Polonahými fotkami tak manželka Jakuba Prachařa doslova vyráža dych – 34-ročná mamička totiž vôbec nevyzerá, že má za sebou už dva pôrody. WAU!

Agátu v plavkách si môžete pozrieť — TU — 

Zdroj/Foto: Instagram/agatahanychova