Na dlhý zoznam partnerov Agáty Hanychovej sa zapísal opäť nový fešák, ktorým sa pochválila snímkou z Rakúska. Avšak okrem ďalšieho objavu modelky si fanúšikovia všímali jej zmenu na tvári. Takto to má podľa sledovateľov brunetke pristať oveľa viac!

Je tomu viac než rok, čo si prominentný párik českého šoubiznisu Agáta Hanychová a Jakub Prachař povedali svoje zbohom. Aktuálne sa už konečne ukončili aj súdne prieťahy, a tak sú obe známe tváre opäť nezadané.

Agáta Hanychová pery

Potom, čo sa manželia rozlúčili a Jakub sa dal dokopy s ďalšou modelkou, a to Denisou Dvořákovou, aj horúca tmavovláska sa rozhodla, že na lásku nezanevrie a nechá do svojho života vstúpiť ďalšieho nádejného partnera.

Odkedy táto rebelantská kráska nezdieľa domácnosť s českým moderátorom, videli sme v jej prítomnosti hneď niekoľko pánov. Od izraelského majiteľa školy surfovania cez realitného makléra až po kameramana. Teraz sa ale v živote temperamentnej 2-násobnej maminy objavil muž s menom Tomáš – ten má byť producentom.

Aktuálne spolu dvojica trávi čas vo Viedni, kde si počas dňa odbehla na lahodný koláčik a kávu, pri čom si spravila spoločnú fotografiu. ,,Stačí mi dať tortu a prestanem špúliť,“ napísala k snímke šťastná a zamilovaná rodáčka z Prahy, narážajúc na svoje pery. Agáta totiž pre ňu takmer typický duck face vymenila za jemný úsmev.

,,Za mňa rozhodne bez špúlenia. Oveľa prirodzenejšie a krajšie,“ napísala brunetke jedna z fanúšičiek. ,,Tak viac toriet! Ste veľmi pekná, keď nešpúlite,“ odkázala Agáte ďalšia sledovateľka. A neboli samé. Pod snímkou sa našli desiatky ľudí, ktorí vynovenému výrazu tváre kontroverznej modelky fandia rovnako ako jej vzťahu s Tomášom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/agatahanychova