O vzťahu modelky Agáty Hanychovej a moderátora Jakuba Prachařa sa v poslednom období toho popísalo viac než dosť. Partnerská kríza mala vyvrcholiť obvinením z manželovej nevery, následkom čoho si Jakub zbalil kufre a rodinu na istý čas opustil. Česká kráska si momentálne s deťmi užíva dovolenku v Izraeli, odkiaľ priaznivcov prekvapila veľmi zaujímavým pozdravom.

Prednedávnom sa začalo vo veľkom diskutovať o tom, že známa brunetka problémy v manželstve veľmi dobre nezvláda. V posledných dňoch sa totiž fanúšikom ukazovala akási unavená a nesvoja, pričom povestný úsmev vymenila za smutný výraz na tvári.

hanychova

Najnovšie sa ale zdá, že vytúžený relax na slnkom zaliatych izraelských plážach modelke mimoriadne prospieva a Agáta si naplno užíva letné radovánky, ako napríklad surfovanie po divokých morských vlnách.

Hanychová ako zvodná kočka po boku fešáka

Atraktívna manželka Jakuba Prachařa odvážne predviedla nielen nádherne opálené telo v plnej forme, ale dokonca si zapózovala vedľa poriadne príťažlivého učiteľa surfingu – mnohí fanúšikovia z nečakaného záberu s cudzím mužom ostali takí potešení, že tmavovláske ihneď zanechali kopu povzbudivých odkazov.

,,Agáta začína znovu dýchať a žiť,“ veselo podotkol jeden z fanúšikov. ,,Áno! Vyzeráte spolu dobre,“ nadchla sa ďalšia komentujúca. ,,Konečne poriadny chlap!“ znie ďalšia reakcia. Viacerí ľudia si tak nemohli nevšimnúť, že populárna česká modelka znovu chytá druhý dych.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Agata Hanychova

Zdroj: Instagram/Agatahanychova | Foto: Instagram/agatahanychova, youtube