Ubehlo niekoľko mesiacov od zarážajúcej kauzy týkajúcej sa rozchodu jedného z najsympatickejších párov nášho šoubiznisu. Moderátor Jakub Prachař a jeho drahá polovička Agáta Hanychová sa mali pohádať presne v deň šiesteho výročia svadby, čo neostalo bez následkov. Krátko nato modelka dokonca prichádza so zásadným životným rozhodnutím!

Známa česká kráska poriadne šokovala verejnosť oznámením o rozpade manželstva so slávnym porotcom česko-slovenskej talentovej šou. Dôvodom mal byť údajný tajný románik medzi Prachařom a jeho kolegyňou Dianou Mórovou, čo ale obidvaja obvinení aktéri zaryto odmietajú.

Jakub Prachar Hanychová

Hoci sa brunetka po niekoľkých dňoch tvárila, že je u nich v domácnosti znovu všetko na dobrej ceste, zlé jazyky stále polemizujú o hlbokej kríze v rodine. Spoločné fotky dvojice sa z internetu v poslednej dobe akosi vytratili a ani jeden z partnerov sa k ničomu nevyjadruje. Agáta sa ale najnovšie prihlásila o slovo s úplne novou témou – tmavovláska sa krátky čas po hádkach s Jakubom rozhodla pre významnú zmenu.

,,Dnes ráno som sa prebudila a rozhodla som sa, že niečo nutne potrebujem. A to očistu tela. Idem na 60-dňový detox – bez cukru, alkoholu a cigariet. To bude asi najťažšie, tie cigarety, „ prekvapila Agáta, ktorá počas náročného obdobia očividne cíti, že si niektoré veci v živote musí dať akútne do poriadku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Agáta Hanychová

Zdroj: Instagram/agatahanychova | Foto: Instagram/agatahanychova, jakub_prachar