Česká influencerka Agáta Hanychová sa často nebojí otvorene hovoriť o veciach, ktoré sú v iných rodinách tabu. Je tomu viac ako pol roka, čo verejnosť šokovala prehlásením, že jej dcéra je zlá a nepekná. Teraz na sociálnych sieťach priznala, akú výchovu detí doma praktikuje. 

Známa modelka je matkou dvoch detí. Otcom staršieho Kryšpína je športovec Mirek Dopita a mladšiu dcérku má s exmanželom Jakubom Prachařom. Agátin syn je podľa jej slov introvert, no naopak s Miou sa rozhodne nenudí.

Na margo blonďavého živého striebra sa modelka v minulosti vyjadrila kriticky. ,,Akože ona sa na teba usmeje, ale potom vezme kudlu a takto ti ju pichne do srdca,“ pobúrila ľudí Hanychová. ,,Mia je naozaj taká excentrická, taká proste uhádaná, naozaj zlá a do toho ale hrozne milá,“ dodala k správaniu dcéry, s ktorou si občas nevie dať rady.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kontroverzná bruneta sa teraz sledovateľom zdôverila, že sa občas utieka aj k fyzickým trestom. ,,Áno, a myslím si, že je to úplne v poriadku. Dnešná výchova detí, keď im stále niečo vysvetľujete, je skvelá, ale niekedy to jednoducho nefunguje,“ priznala herečka.

Zdroj: extra.cz, Instagram/agatahanychova | Foto: Instagram/agatahanychova