Za jeden z národných klenotov možno rozhodne považovať i top modelku Adrianu Sklenaříkovú, ktorá vo svete už roky reprezentuje krásu slovenských dievčat. Inak tomu nebolo ani na tohtoročnom filmovom festivale v Cannes, kde sa blondínka ukázala dokonca dvakrát!

Najväčšie modelingové úspechy má už za sebou, no to Adriane Sklenaříkovej určite neprekáže. V auguste roku 2018 totiž dodala jej životu úplne nový rozmer vytúžená dcérka Nina.

adriana sklenarikova

Dáma s najdlhšími nohami na svete odložila na chvíľu mamičkovské povinnosti bokom a vyrazila si medzi smotánku v Cannes. Na filmovom festivale Adrianu zaujali premiéry filmov Top Gun: Maverick a Armageddon Time, pričom pri oboch udalostiach zvolila neprehliadnuteľný stajling.

Kým prvá voľba padla na žiarivo ružové šaty, v ktorých pôvabná Slovenka pripomínala bábiku Barbie, pri druhej vsadila karty na konzervatívnejšiu čiernobielu kombináciu. Oba extravagantnejšie kúsky pochádzajú z dielne návrhárky Yaniny a modelka v nich vyzerala skutočne dokonalo! Povedali by ste, že bude mať tento rok 51 rokov?

Adriana Sklenaříková v Cannes

Zdroj/Foto: Instagram/adrianakarembeusklenarikova, mauboussin_officiel, yaninacouture