Hviezdu markizáckeho Telerána Adrianu Polákovú netreba ženskému publiku nijak zvlášť predstavovať. Brunetka sa totiž na nás neusmieva len z televíznych obrazoviek – jej tvár sa vyníma aj na kuchárskych dielach, s akými prichádza do kontaktu väčšina predstaviteliek nežného pokolenia. Málokto ale možno tuší, že moderátorka prešla v uplynulých rokoch výraznou zmenou imidžu – fotka spred asi pätnástich rokov hovorí za všetko!

Vychýrená pekárka a cukrárka dokázala kulinárske schopnosti povýšiť na hotové umenie. O recepty a užitočné tipy sa delí nielen prostredníctvom kníh a televízie, ale aj sociálnych sietí. Práve tam sa 43-ročná mamina nedávno pochválila snímkou z minulosti, kde by ste ju na prvý pohľad možno ani nespoznali.

adriana polakova

Z podarenej fotky sa síce usmieva útle dievčatko, pôsobiace ako teenagerská študentka, avšak Adriana mala v tej dobe už približne 27 rokov, pričom hlavu jej zdobili dlhšie svetlé vlasy. Čo ale vyráža dych najviac, je blondínkina neuveriteľne štíhla postavička. Chudunká žienka totiž pár rokov po pôrode vyzerala ako modelka, ktorej skutočný vek by vtedy tipoval asi len málokto. Mimochodom, čo myslíte, s ktorou farbou vlasov to moderátorke sekne viac?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Adriana Poláková dnes

adriana poláková

Adriana Poláková v minulosti

adriana poláková kedysi

Zdroj|Foto: Instagram/Adriana_polakova