Meno Adriany Polákovej sa v posledných týždňoch v médiách skloňovalo častejšie než kedykoľvek predtým. Môže za to kaštieľ, ktorý spolu s priateľom kúpili v Rakúsku, a následný odchod z relácie Teleráno, kde ako moderátorka pôsobila 16 rokov. Teraz sa Aďka zotavuje z náročnej operácie.

Obľúbená moderátorka a vychýrená cukrárka sa prednedávnom s partnerom Christianom presťahovala do dychberúceho kaštieľa, ktorý by mal budúcu jar otvoriť svoje brány ako penzión. Dvojica má tak plné ruky práce. Adriana si však od nej dáva na nejaký čas pauzu.

Ako informuje markizácky web, Poláková má za sebou náročnú operáciu, o ktorej sa dozvedela iba pár dní pred svojím odchodom z Telerána. ,,Vedela to len malá hŕstka ľudí, pretože rozruch okolo mňa bol a aj je zbytočne veľký a každý hospitalizovaný chce pokoj, ktorý je pre rekonvalescenciu nevyhnutný. Preto tie tajnosti,“ pre portál Markíza.sk uviedla Aďka.

Dvojnásobná mamička má už zákrok za sebou a v týchto dňoch sa lieči doma, kde dobíja baterky, aby sa jej vraj v zadku mohla znovu roztočiť povestná vrtuľa. „Hneď, ako mi to zdravotný stav dovolí, sa vidíme. Lebo za tých 16 rokov vo výbornom kolektíve môžem povedať, že sa z mojich kolegov stala moja rodina. Budem však potrebovať ešte pokoj, tak sa nezľaknite, ak ma na sociálnych sieťach nebudete môcť istý čas sledovať. Ja sa však vrátim,“ vyjadrila sa známa podnikateľka, ktorá si podrobnosti ohľadom zdravotného stavu necháva pre seba. Isté ale je, že brunetku budeme môcť opäť stretávať aj v Teleráne, i keď už len ako hosťa. Adi, prajeme skoré zotavenie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Instagram/adriana_polakova