Obľúbená moderátorka Adriana Poláková bola 14 rokov súčasťou relácie Teleráno, kde po boku kolegu Dara Richtera spríjemňovala divákom ich vstávanie do práce či školy. Tomu je však už koniec, pôvabná brunetka sa totiž rozhoodla začať spoločný život s priateľom Christianom, a to rovno v nádhernom kaštieli.

Adriana sa pred časom presťahovala do neďalekého Rakúska, kde spolu s milovanou polovičkou zveľaďujú kaštieľ z 18. storočia, ktorý si kúpili. Na honosnom sídle s vlastným parkom s rozlohou približne jeden hektár je roboty ako na kostole – o to viac, že budúcu jar na tomto krásnom mieste dvojica plánuje otvoriť penzión.

Nápad zadovážiť si luxusnú nehnuteľnosť prišiel presne minulý rok. ,,Počas uvoľnenia opatrení sme tu boli s mojím ❤ na dovolenke. Sediac pri bazéne mu vravím: “Tu je tak krásne, tu by sme mohli spolu bývať,” uviedla moderátorka. A hoci jej partner chcel najprv ostať žiť vo Švajčiarsku, pričom Aďka preferovala skôr Francúzsko, napokon zvíťazilo Rakúsko.

,,To leto rozhodlo. A potom…. neviem, ako to pomenovať…. zrazu mi volal, že je na predaj….a teraz tu už sedím DOMA a stále tomu nemôžem uveriť. Že takýto veľký sen sa môže stať skutočnosťou. Poviem vám, že za rok sa toho u mňa udialooooo až až… až som tu. A o rok práve tu vysnívaná dovolenka možno pre vás,” napísala nadšená brunetka, ktorá v týchto dňoch maká ako drak. Podnikateľka na záver dodala, že neštandardnej kúpe predchzádzala dlhoročná drina, nakoľko nikomu nepadajú pečené holuby iba tak.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: adriana_polakova