5. januára dala Adriana Komotríková televízii Joj nadobro zbohom, kedy sa s ňou v živom vysielaní kolegovia rozlúčili po dlhých 15-tich rokoch spolupráce. Blondínkiných fanúšikov tak určite zaujíma, čomu sa aktuálne sympatická moderátorka venuje. Portálu Pluska.sk sa to podarilo vypátrať!

Prvotné informácie o odchode Adriany Kmotríkovej z TV Joj sa v médiách objavili už pred Vianocami, avšak konečnú bodku za púťou v obľúbenej komerčnej televízii dala moderátorka až začiatkom januára.

49-ročnej kráske 20 rokov pred kamerami stačilo na to, aby si povedala, že je čas na zmenu. ,,Po ťažkých obdobiach, ktoré som prekonala, sa cítim byť zdravá, plná energie a radosti zo života, a preto som dospela k rozhodnutiu, že teraz je ten čas, keď sa môžem začať venovať niečomu novému. A teším sa na to,” pred pár týždňami sa vyjadrila v magazíne Top Star Adriana, ktorá úspešne prekonala dve onkologické ochorenia.

Dôkazom toho, že optimizmom naladená bývalá tvár slovenského spravodajstva netárala len tak do vetra, sú novinky prichádzajúce z redakcie portálu Pluska.sk. Ako sa totiž známemu bulvárnemu plátku podarilo vypátrať, Kmotríková aktuálne navštevuje jazykovú školu v bratislavskej Dúbravke a pod dohľadom profesionálov z tanečnej školy Petra Modrovského sa dokonca rozhodla oprášiť svoje skúsenosti zo šou Tanec snov, kde pred 5-timi rokmi účinkovala. Okrem toho sa Adrianka pripravuje i na leto – v týchto dňoch rekonštruuje svoj bazén.

Televízna hviezda sa teda po odchode z Jojky vôbec nenudí, pričom môže byť pre ženy skvelou inšpiráciou – mnoho dám v Kmotríkovej veku na podobné aktivity, akými sú učenie sa cudzieho jazyka či tanec, bohužiaľ, odvahu nemá.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/tvjoj, adrianakmotrikova, YouTube