Adrián Figa je pre divákov slovenských televizií známou postavičkou, ktorá už na obrazovkách hľadala lásku, snažila sa zaujať spevom, ale aj varením. Čím odvážny mladík prekvapí tentokrát?

Po prvýkrát sme mohli Adriána vidieť v roku 2017, a to v kontroverznej zoznamke Take Me Out, kde sa pokúšal získať si srdce niektorej zo se*y šelmičiek. Nasledovala šou Česko Slovensko má talent a pieseň venovaná speváčke Sime Martausovej, SuperStar a ďalšie fiasko s vlastnou tvorbou či kulinárska relácia Bez Servítky.

Zdá sa, že televíznych neúspechov nemá Adrián stále dosť, a tak sa rozhodol, že v obľúbenom speváckom projekte skúsi šťastiie opäť. Tentokrát sa na kástingu pred porotu postavil s hitom Unikát od Márie Čírovej a priniesol so sebou i menší „úplatok“.

Nakoľko sa 26-ročný sympaťák venuje pestovaniu citrusov, jedným obdaroval aj Paľa Haberu. Reakcia hudobnej legendy však Figove očakávania zrejme nesplnila – známy kat z Haberovníka, ako amatérsky botanik nazval rastlinu, trikrát nadšený nebol. Ako dopadne Adriánovo vystúpenie, uvidíte v piatok večer na Markíze.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk, YouTube