Atraktívna moderátorka Jasmina Alagič a najznámejší slovenský raper Rytmus sú spolu pomerne krátko, no za dva a pol roka toho stihli toľko, na čo sa niektoré páry odhodlávajú dlhé roky. Spoločný dom, svadba a v neposlednom rade dieťatko, pričom dvojica nevylučuje ani ďalšie. Prichádza ale v ich prípade do úvahy aj adopcia?

Jasmina Alagič sa netají tým, že je rodinne založená a svojich blízkych potrebuje mať neustále pri sebe. Dokonalú idylku a pocit šťastia, ktoré vládnu v jej vzťahu s raperom Rytmusom, by vraj dokonca rada dožičila aj niekomu, komu podobné životné dary dopriate neboli. Vedela by si teda známa kráska predstaviť, že by si niekedy s Patrikom adoptovali dieťatko?

jasmina alagič rytmus

Presne túto otázku dostala známa moderátorka od fanúšika, pričom odpovedi sa vôbec nevyhýbala. Práve naopak. ,,Teraz sa vám trošku otvorím. Predstavte si, že sme sa s Paťom o adopcii rozprávali ešte predtým, ako som bola tehotná. Iba tak. Bol to spontánny rozhovor, naozaj si už nepamätám, ako k nemu došlo, a vtedy sme sa zhodli na tom, že je to úžasné,” na rovinu priznala Rytmusova manželka, čím určite mnohých prekvapila.

Ďalej Jasmina uviedla, že ona aj Paťo síce vždy túžili po vlastných deťoch, no nie je vylúčené, že sa raz rozhodnú i pre dieťatko, ktoré priviedol na svet niekto iný. ,,Môcť niekomu pomôcť, spraviť život ľahším, vziať ho do rodiny a podeliť sa s ním o všetko, čo máme, vieme, cítime, je niečo, čo budem mať v hlave,” tému adopcie uzavrela mamina ročného Sanela.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic