Adam Pavlovčin alias ADONXS už počas svojho pôsobenia na obrazovkách Markízy dokazoval, že nie je žiadna sivá myška. Víťaz poslednej série československej SuperStar najnovšie predstavil poriadne kontroverzný videoklip, v ktorom búra všetky stereotypy.

Charizmatický spevák odštartoval sľubnú kariéru vďaka šou SuperStar, v ktorej vyhral prvé miesto. Odvtedy si Adam Pavlovčin získal priazeň mnohých fanúšikov a jeho hudba prináša radosť do života viacerým nadšencom.

adam pavlovcin

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Po úspešnej skladbe Moving On prichádza ADONXS s ďalšou skvelou novinkou Game. Vizuál k tejto piesni sa nakrúcal v Prahe a vystupujú v ňom aj mladí herci zo seriálu Pán profesor. 

,,Game je pre mňa hra, ktorú väčšina z nás hráme v každodennom živote, je to hra, v ktorej sa umelec ocitne, keď vstúpi do sveta showbiznisu. Častokrát sa vyskytne aj v partnerskom a intímnom živote. Veľmi ľahko sa stávame bábikou pre niekoho a je náročné nájsť hranicu medzi tým, čo chceme a tým, čo od nás vyžaduje okolie,“ prezradil pre Markízu populárny hudobník, ktorý sa vo videoklipe vášnivo bozkáva s mužom.

ADONXS – Game

Zdroj/Foto: YouTube/ADONXS, Instagram/ageofadonxs, markiza.sk