Z nedele na pondelok sa konala veľkolepá noc Oscarov, kedy Akadémia filmových umení a vied odovzdala svojim favoritom z filmového sveta prestížne ocenenia. Slávnostný galavečer sa nemohol zaobísť ani bez afterparty, na ktorej sa podarilo zachytiť schudnutú speváčku Adele!

To, že sa za posledný rok podarilo speváčke Adele výrazne schudnúť, nie je žiadna novinka. Pod viditeľnou premenou 31-ročnej hviezdy, pri ktorej vraj zhodila 45 kíl, sa zrejme podpísal rozchod s otcom jej 7-ročného synčeka Angela a následne príchod novej lásky v podobe rapera, vystupujúceho pod prezývkou Skepta.

Novú postavičku Angličanka s nezameniteľným hlasom prevetrala aj počas oscarovej noci, kedy sa jej síce objektívom fotooaparátov podarilo úspešne vyhýbať, avšak jedna snímka sa na sociálnu sieť predsa len dostala. Postarala sa o to poľská moderátorka Kinga Rusin, ktorá si so svetovou hviezdou urobila krásny pamätný záber.

Spoločná fotografia obletela internet rýchlosťou blesku, a to najmä preto, že sa na nej kedysi bacuľka Adele pýši poriadne štíhly pásom, ktorý nechala vyniknúť v trendy leopardiom outfite. Schudnutú speváčku s výrazným make-upom by ste tak možno ani nespoznali, avšak treba uznať, že vyzerala perfektne!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: billboard.com | Foto: Twitter