Mnohí ich označujú za idylický párik a oni tak skutočne pri každej príležitosti pôsobia. Moderátor Viktor Vincze hlbokú úctu a lásku k vlastnej manželke nijako neskrýva, rovnako sa netají tým, že ho určité Adelkine pohnútky nemálo ovplyvnili.

Úspešný markizák sa zviditeľnil v rámci zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome, ktorú sa mu nakoniec podarilo vyhrať. Tento moment odštartoval jeho kariéru raketovou rýchlosťou, pričom neskôr mu k zvýšenej sláve dopomohol i vzťah s najžiadanejšou slovenskou moderátorkou.

viktor adela vincze

Medzi zaľúbencami panuje po celý čas výrazná iskra, aká sa nedá prehliadať. Obaja sa zároveň svorne venujú nielen divadelným aktivitám, ale taktiež záujmu o ekologickejšie fungovanie na planéte. Z Viktora sa stal uznávaný influencer, ktorého hlavnou témou býva nabádanie verejnosti k „zelenšiemu“ životu.

Viktor Vincze na skládke odpadov

Redaktor spravodajstva nadobúdal súzvuk s ekológiou len postupne. Zo začiatku na neho silne zapôsobili oficiálne údaje, s akými sa stretával v práci. ,,Pomaly každý deň teraz v lockdowne robím nejakú online eko besedu pre študentov. A na každej dostanem aj otázku, prečo som vôbec začal žiť ekologickejšie. Vždy odpovedám, že to bolo aj mojou novinárskou konfrontáciou s tvrdými dátami, ktoré ma pred rokmi nepríjemne prefackali.“

Šťastne ženatý markizák ale pripúšťa, že najviac ho ovplyvnila práve drahá polovička a jej prirodzené inklinovanie k starostlivosti o matku Zem. ,,Zrejme by to malo minimálny efekt, keby som nebol stretol túto ženu. Tá totiž už dávno žila s rešpektom k prírode aj bez dát, aj bez Instagramov. A tak nejako tuším, že neovplyvnila len môj, a nie len ekologický život,“ Vincze zase raz vyjadril manželke veľký obdiv za to, akým spôsobom sama od seba pristupovala k ochrane prírody, označujúc ju za svoju najväčšiu životnú influencerku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Viktorvincze