Z prominentných manželov Vinczeovcov je na sociálnych sieťach aktívny iba Viktor. Nakoľko ale moderátor zverejňuje mnohé momenty zo súkromia, bol by hriech, keby sa na záberoch sem-tam neobjavila aj jeho známa polovička Adela. Najnovšie svoju lásku dokonca ukázal iba v plavkách!

,,Toto leto sme sa s morom definitívne rozlúčili. Tešíme sa do našich kopcov, hotelov, reštaurácií. Čo najviac vlakom, čo najviac s takto viditeľnými zubami. Tešíme sa na teba, Slovensko! Kto sa pridá?” napísal koncom apríla na svoj instagramový profil Viktor Vincze, naznačujúc veľké plány na v tom čase sa blížiace leto.

Ako sa zdá, známi manželia svoje slovo dodržali a teplé dni si vychutnávajú iba v rámci našich zemepisných šírok. Po tom, ako navštívili Horehronie, Liptov, Tatry, Spiš či Považie si už aktuálne spoločný čas užívajú len doma. O malú ukážku ich rodinnej idylky sa markizácky fešák podelil i s fanúšikmi, ktorým okrem rannej kávy ukázal aj čosi pikantnejšie – unikátny pohľad na štíhlu Adelu iba v plavkách. A hoci je charizmatická blondínka súčasťou mediálneho sveta neuveriteľných 26 rokov, v takejto polohe jej osobnosť často nevidíme.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/viktorvincze