39-ročná Adela Vinczeová sa v priebehu výnimočne plodnej kariéry vypracovala na najžiadanejšiu moderátorku v našich končinách. Televízna a rozhlasová hviezda ale tiež nie je “nedotknuteľná” – kríza súvisiaca s pandémiou koronavírusu do značnej miery ovplyvnila aj jej peňaženku. Ako sa plavovláska vysporiadala s neľahkou situáciou?

Adela si za uplynulé mesiace prešla veľmi turbulentným obdobím. Nielenže vo februári absolvovala operáciu krčka maternice s cieľom zabrániť rozširovaniu rakovinotvorných buniek v tele, ale krátko nato bola pracovne odstavená aj z dôvodov prísnych bezpečnostných opatrení krízového štábu.

adela vinczeova chart show

Zdravotné a ekonomické komplikácie tak priniesli neplánovaný stav, kedy sa manželka markizáka Viktora Vinczeho ocitla bez hlavných zdrojov príjmov. Náročná situácia pretrváva už niekoľko mesiacov, blondínka preto musela siahnuť na odložené finančné rezervy, to má ale jeden háčik.

„Keďže nemám skoro žiaden príjem, tak, samozrejme, fungujem len z úspor. Nejaký čas by som to určite ešte potiahla, ale nie je to rozhodne taktika na dlhodobú existenciu,“ priznáva Adela, ktorá síce biedu netrie, no keby sa záležitosti okolo epidémie koronavírusu v dohľadnej dobe neposunuli vpred, zrejme by to s počítaním peniažkov už ani u známych celebritných osobností také jednoduché nebolo.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

adela vinczeova

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/borisbordacs_beauty, viktorvincze, tvmarkizaofficial