Slovenskom aktuálne lomcuje hokejová nálada, kedy naše ulice zaplavila eufória nielen domácich, ale i zahraničných fanúšikov. Na margo danej témy sa najnovšie rozhodla prehovoriť samotná Adela Vinczeová, ktorá svoj názor povedala bez servítky!

Vinczeová vo svojom najnovšom blogu prehovorila do duše celému národu. Stalo sa tak po tom, čo ju v kaviarni oslovil neznámy muž z Nemecka s otázkou, či je správanie ľudí, aké vidíme aktuálne dni v našich uliciach, bežné. „Prežívala som v tom momente potešenie z toho, že sa ľudia vedia mať radi, že ich spája eufória zo športového podujatia,” uviedla spočiatku.

Neskôr však priamočiará blondínka priznala, že láska, medziľudské vzťahy a súdržnosť národa by podľa nej mala byť absolútnou alfou a omegou aj po ukončení majstrovstiev sveta odohrávajúcich sa v Košiciach a Bratislave. „Kladiem si len otázku, či nám to ostane aj po hokeji. Keď motív lásky k blížnemu vyprchá,” zamyslela sa nahlas.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Možno nás majstrovstvá opäť naladili na základnú vlnu, v ktorej ostaneme aj po nich. Možno sa konečne naučíme hľadať to, čo nás spája, čo z nás robí jeden tím bez nutného súpera, ktorému by sme vypískali hymnu,” na záver vypichla moment, kedy sa Slovensko zahanbilo po prehre nad Kanadou.

Súhlasíte s Adelinym názorom?

Loading ... Loading ...

Zdroj: HNOnline.sk | Foto: Facebook, Instagram, YouTube