Vracia sa tam, kde ju nechceli! Keď sa Adela Vincezová musela v apríli nedobrovoľne rozlúčiť s doskami SND – a to po šiestich rokoch spolupráce – bolelo ju to. Jej šou Trochu inak totiž vedenie vyškrtlo zo zoznamu. Oficiálnym dôvodom bola veľká vyťaženosť, všetko však bolo pravdepodobne tak, ako sa volá samotná relácia. Teraz sa ale Adela vracia a podľa zdroja z jej okolia to úzko súvisí so zmenou vedenia Slovenského národného divadla.

Divadelné dosky sú jej domovská pôda – tak Adela Vincezová odôvodnila rozhodnutie vrátiť sa po krátkom pôsobení v Slovenskom rozhlase do SND. Zdá sa, že jej nevadí ani to, že návrat nebude práve lacnou záležitosťou…

Adela Vinczeová vlak
Adela fotená Viktorom. Na Instagrame sa často prezentujú ako veľkí ekologickí aktivisti, čo sa nie vždy stretáva s pochopením.

Divadlo ju vyjde draho

5.600 – 5.760 eur! Takúto „pálku“ si divadlo pýta za jediný večer prenájmu, Adela je však ochotná ju zaplatiť. Napriek tomu, že prostredie Slovenského rozhlasu mala rada, sála SND je pre ňu a jej šou predsa len ešte o niečo vyhovujúcejšia.

Vyzerá to tak, moderátorka a najnovšie aj amatérska herečka Adela Vincezová nedá na divadlo dopustiť, a to ani po často nie veľmi pozitívnych reakciách na komédiu Odchody vlakov, s ktorou spolu s manželom Viktorom Vinczem podľa reklám „vypredávali slovenské sály“.

Adela a Viktor v predstavení Odchody vlakov.
Adela a Viktor v komediálnom predstavení Odchody vlakov.

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook/odpovedjelaska, Instagram/viktorvincze