Adela Vinczeová sa vďaka verejnému prezentovaniu svojich názorov v televízii stala vzorom veľkej časti verejnosti. Napriek tomu sa posledné týždne ocitla v nečakanej situácii, kedy jej v krátkej dobe zrušili hneď dve relácie. Ako vidí ďalej moderátorka svoju budúcnosť v televízii?

Nie je žiadnym tajomstvom, že Vinczeovej reláciu Trochu Inak zrušli len krátko pred tým, ako dostala spolu s Danom Danglom stopku i na Markíze. Mnohých preto rozhodne zaujímala otázka, čo najlepšia slovenská moderátorka plánuje v budúcnosti, pričom vás Adelina odpoveď možno prekvapí.

Myslím si o sebe, že som dostatočne príčetná na to, aby som prežila a aby som si našla nejakú prácu, ktorá ma bude napĺňať, Vinczeová na rovinu opísala svoje predstavy v prípade, že zavesí moderovanie na pomyselný kliniec. Podľa jej slov by sa však zrejme jednalo opäť o kreatívne zameranie možno práve v zákulisí televízie počas príprav jednotlivých relácií.

Známa blondínka dokonca prezradila i to, že v budúcnosti budeme mať možno šancu prečítať si aj jej vlastnú knihu. Dnes sa ale zatiaľ na podobný krok ešte necíti.Mám dosť zmätočných vnútorných období na to, aby som ich šírila ďalej, vysvetľovala dôvod, prečo sa do písania doteraz neponorila.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Čo vás však prekvapí zrejme najviac, je fakt, že sa mala Adela stretnúť aj s “pozvánkou” do politiky.Mala som už občas nejaké ponuky, ale neviem… Neviem, čo by som úplne robila, dodala na záver len pár dní pred voľbami, pričom sebakriticky uviedla fakt, že sa necíti byť na danú funkciu dostatočne občiansky zorientovaná.

Zdroj/Video: Cas.sk | Foto: Instagram/ViktorVincze, Facebook