Adela Vinczeová si ako moderátorská špička vyžiadala vytúžený oddych a vybrala sa do lona krásnych Álp. Spoločnosť jej pritom robil známy slovenský moderátor, avšak ak očakávate jej manžela Viktora, ste na omyle!

Manželia Vinczeovci sa poslednú dobu vrhli do verejného rozoberania spoločenských tém, ako sú zvýšené emisie v okolí a ničenie životného prostredia. Známa dvojica sa práve kvôli jeho ochrane rozhodla začať od seba a svoje fungovanie prispôsobila tomu, aby našu Zem znečisťovala najmenej, ako sa dá, pričom sa túto osvetu snaží šíriť ďalej prostredníctvom sociálnych sietí.

Krásy alpskej prírody si však známa moderátorka užíva v spoločnosti niekoho úplne iného. Adela Vinczeová totiž tieto dni trávi po boku uznávaného spíkera Bruna Cibereja, s ktorým majú priateľský vzťah už dlhé roky.

Adela a Bruno sa tak zo svojho výletu podelili s fanúšikmi o pár milých záberov, kde sa blonďavá moderátorka ukázala dokonca bez akéhokoľvek make-upu a s mokrými vlasmi. Napriek tomu vyzerá oddýchnuto a skvele, čo poviete?

Adela s moderátorom Brunom Ciberejom a hovorkyňou školstva Andreou Pivarčiovou

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Brucibe, ViktorVincze, Facebook, TVMarkizaOfficial