O tom, že Adela Vinczeová nie je len kvalitná moderátorka, ale aj všestranná umelkyňa, sa mohli presvedčiť všetci diváci jej talkshow ,,Trochu inak”. Obľúbená tvár televíznych obrazoviek sa tu pridala k hudobnému projektu Ľudové Mladistvá, ktoré svojou ojedinelou produkciou a muzikálnosťou vynikajú medzi mladými slovenskými skupinami.

Sympatická blondínka si s hudobníkmi okolo 23-ročného Martina ,,Majla” Štefánika zanôtila ľudovú skladbu ,,Ej padá, padá rosička”, z čoho neboli prekvapení len diváci, ale aj samotná Adela! :) A čo hovorí na jej výkon kapela Ľudové Mladistvá? ,,Síce to na spoločné CD nevidíme, ale Adela je efektívna, vtipná žena a hlavne bez hanby (samozrejme v dobrom),” uviedli na sociálnej sieti Facebook členovia skupiny.

Foto/Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)