Najčastejšia otázka, s akou sú manželia Vinczeovci v posledných mesiacoch najviac konfrontovaní, sa týka témy adopcie dieťaťa. Nie je žiadnym tajomstvom, že prominentnému páriku sa doposiaľ stať sa rodičmi nepodarilo, zaradili sa preto do procesu príprav na adoptívne rodičovstvo. Adela teraz verejne priznáva, v akej fáze programu sa momentálne nachádzajú..

Rozhodnúť sa pre osvojenie cudzieho drobčeka z detského domova je záležitosť, akú si treba poriadne premyslieť. Tomuto kroku bezpochyby predchádzali dlhé rozhovory a uvedomenie si, že prísť k vlastnému dieťatku prirodzenou cestou pravdepodobne nebude možné.

Adela Viktor Vincze

Napriek tomu, že Adela s Viktorom patria medzi najslávnejšie slovenské celebrity, formálny proces musia absolvovať v plnej miere presne tak ako každý iný záujemca o ratolesť. Cenami ovenčená moderátorka trpko priznáva, že sa i po mesiacoch od zahájenia celého postupu stále nachádzajú na samom začiatku.

Majú pred sebou ešte dlhú cestu

,,Chodíme na prípravu, a to je všetko. Časovo to môže byť aj dva, aj štyri roky, neviem… Je tam nejaký zoznam čakateľov a dokonca ešte ani v tom zozname nie sme…,” 39-ročná plavovláska vyzradila pre Nový čas, dodávajúc, že určité komplikácie so sebou prinieslo jarné “korona” obdobie plné striktných obmedzení.

,,Aj cez koronu sa to trošku zastavilo, potom boli nejaké dovolenky… Museli sme sa zase vrátiť a teraz to ide postupne,” približuje nádejná adoptívna mamina, ktorá však do urýchlenia diania nijak výraznejšie nezasahuje. ,,Ale nejak to netlačíme a nenaháňame… Ja sa nad tou témou dieťaťa veľmi nezamýšľam, podľa mňa to je niečo, čo pozemsky úplne nezávisí od nás,” úspešná moderátorka s pokorou prenecháva výsledok do rúk osudu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Viktorvincze