Už dnes večer uvidíme na Markíze ďalšiu epizódu obľúbenej relácie Chartshow, kde sa moderátorka Adela Vinczeová predvedie tak, ako ju diváci ešte nevideli. Témou večera sa totiž stanú tie najlepšie talianske hity, pričom populárna blondínka sa dokonale prenesie do role pravej talianskej bohyne.

Adela je veľmi dobre známa najmä vďaka úžasnému zmyslu pre humor a pozitívnemu prístupu k životu. Manželke Viktora Vinczeho nikdy nerobí problém vystreliť si aj zo seba samej, čo dokáže aj v najnovšom dieli markizáckej hudobnej hitparády.

adela chartshow

Kým v minulom kole to Adel naplno odpálila ako nemecká spevácka diva, dnes na divákov čaká ďalšie milé prekvapenie v podobe jej premeny na taliansku krásku. Počas natáčania šou totiž moderátorka prehodila poznámku o tom, ako by asi vyzerala ako pravá Talianka – hneď na to prišla z réžie milá odpoveď.

Na veľkej obrazovke za jej chrbtom sa tak náhle zjavila obrovská fotografia, kde si známa zabávačka zapózovala ako príťažlivá obyvateľka slnečnej krajiny na juhu Európy. Nechýbala pôvabná róba, zamatové rukavičky či tajomný pohľad zvodnej Talianky pripomínajúcej štýl Monicy Belluci. Takto ste Vinczeovú ešte nevideli!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Adela Vinczeova

Zdroj: TV Markiza, YouTube | Foto: YouTube, Instagram/tvmarkizaofficial,