Manželia Vinczeovci patria v búrlivých vodách šoubiznisu medzi najstabilnejšie páry. Mimoriadne zohratá dvojica spolu trávi všetok voľný čas a výnimkou nebola ani zimná dovolenka v Tatrách, kde sa Adela po rokoch snaží znovu prísť na chuť záľube v lyžovaní. Populárna moderátorka má ale čo robiť, aby prekonala traumu z úrazu, pri akom utrpela otrasné následky.

Viktor s Adelou si januárové dni spestrili oddychom v blízkosti Chopku, odkiaľ si odbehli na kino premiéru novej “Evitovky” s názvom Príliš osobná známosť. Práve tam prezradili detaily ich spoločného pobytu v čarokrásnom prostredí slovenských hôr, ktoré si ale niekedy dokážu vyžiadať trpkú daň.

Vinczeovci lyžovačka

Sympatický markizák v rozhovore pre portál Topky na drahú polovičku prezradil, že sa kvôli nemu po dlhých rokoch znovu vrátila na lyže. Kým však tohtoročné zimné radovánky prebiehajú bez problémov, minulý rok sa nezaobišiel bez nepríjemnej nehody. ,,Niekto do mňa napálil, a ja som spadla a udrela si hlavu,” plavovláska opísala hrôzostrašne pôsobiaci incident, kvôli akému je dnes na svahu omnoho obozretnejšia.

Náhly pád zároveň neostal bez pomerne vážnych dôsledkov, nakoľko sa úspešná moderátorka krátko po úraze začala správať akosi čudne. ,,Mala som prilbu, ale napriek tomu som mala výpadok a jemný otras mozgu, pretože som si sadla do lanovky a Viki so mnou viedol rozhovor, ale ja som nevedela, prečo sme v Lomnici, kde bývame, a čo tam vlastne robím. Mala som úplný výpadok,” zaspomínala si Adela, ktorá pred rokom o takomto čase kvôli nehode na lyžiach skončila na pohotovosti.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Adela Viktor Vincze

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/viktorvincze