Adela Vinczeová a Matej “Sajfa” Cifra tvorili kedysi nerozlučnú dvojku, ktorá spolu trávila čas nielen v práci, ale aj súkromí. Po tom, ako ale Adel odišla z Fun rádia, ostal zabváč na poslucháčov zrazu sám, pričom ich cesty sa mierne rozišli aj v priateľstve, keďže sa obaja začali viac venovať partnerom. Známi moderátori sa však opäť stretli a opäť chŕlili samé perly!

Budúci otecko je už od vysokej školy verný Fun rádiu, v rámci ktorého má pod palcom aj internetovú reláciu Level Lama. V jej poslednej časti sa preniesol do terénu, konkrétne do auly Univerzity Komenského v Bratislave, kde vedľa seba privítal svoju dlhoročnú kamarátku a bývalú kolegyňu Adelu Vinczeovú.

Dvojica sa spolu popri hraní hry preniesla do študentských čias, ktoré trávila práve na pôde spomínanej univerzity, a taktiež sa podelila o rôzne príhody z natáčania televíznych projektov. Zmienka ale, samozrejme, padla i na Adelinho manžela Viktora, ktorého spomenuli hneď v úvode pri tom, ako sa vrátili k moderátorkinej návšteve Lamy spred dvoch rokov. ,,Keď som začala chodiť s Viktorom a ty si si z toho robil srandu, samozrejme,…” ,,Tak ale uznaj…,” skočil blondínka do reči Sajfa, načo sa obaja začali smiať.

Hviezda Chart Show či 2 na 1 sa ale na Viktorovu adresu neskôr vyjadrila aj v súvislosti s ich spoločným životom. I keď tým, že vyzdvihla jeho kvality, samú seba mierne zhodila. ,,Ja si myslím, že napríklad nemám dostatočné znalosti vôbec o ničom. Ja keby som nemala svojho muža, ja neviem, aké sú úrady, kde treba čo kedy zaplatiť, ako funguje život. Neviem, si predstaviť, ako by som toto zvládala,” zneli jej slová v rámci rozhovoru o tom, či by sa so Sajfom mohli stať prezidentmi, pričom celý ich rozhovor plný vtipných momentov si môžete pozrieť vo videu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/katkakincelovaphotography, Facebook/Chart Show TV Markíza