Matúš Krnčok je späť so svojou celebritnou reláciou #tbt. Po hviezdach ako Viktor Vincze, Emma Drobná či Filip Tůma prišla na rad aj špička slovenských moderátoriek. Adela Vinczeová sa rozrozprávala o veciach, ktoré ste o nej zrejme doteraz nevedeli.

Ako sa dostala na televízne obrazovky? Túto otázku si kladie množstvo fanúšikov sympatickej blondínky, ktorej meno sa stalo značkou kvalitného humoru a zábavy. Adela Vinczeová, za slobodna Banášová, prezradila, čo všetko musela podstúpiť v obľúbenej televízii, aby sa z neznámej anketárky prepracovala k vlastnej šou.

Okrem toho načrela aj do svojho súkromného života. „Ja som mala vždy starších frajerov,“ preniesla na margo toho, že jej súčasný manžel je od nej o 10 rokov mladší. Dnes to však vníma ako výhodu, keďže dnešní muži vo veku 26 rokov majú podľa nej úplne inú perspektívu.

Po výzve Matúša Krnčoka vyjadrila Adela názor aj na plastické operácie, s ktorými si mnoho žien vylepšuje svoj výzor. To, či niekedy postúpila podobný zákrok aj ona, sa dozviete vo videu! 😉

Adela Vinczeová v relácií #tbt s Matúšom Krnčokom

Foto: Twitter l Video: YouTube