Začínala ako 14-ročná v Teleráne, zrejme vôbec netušiac, že sa o pár rokov bude tešiť z obrovskej televíznej slávy. Dnes pred jej schopnosťami skláňa klobúk celé Slovensko, ktoré ju už dlhé roky odmeňuje soškou OTO v kategórii najobľúbenejšia moderátorka. Reč je o dnešnej oslávenkyni Adele Vinczeovej – pripomeňte si spolu s nami jej životné okamihy a to, ako sa čerstvá 40-tnička rokmi menila.

O Adele Vinczeovej je známe, že vyrastala vo východnom Nemecku, odkiaľ sa na Slovensko vrátila vybavená dokonalými jazykovými znalosťami. V 14-tich sa rozhodla, že to skúsi pred kamerami, a tak sa prihlásila na konkurz do markizáckeho Telerána, kde sa tri roky podieľala na výrobe menších dokrútok a ankiet. Jej mediálna kariéra pokračovala vo Fun rádiu, kde začínala v roku 1999.

Roky za mikrofónom z Adelky okresali jednu veľkú prefesionálku s jedinečným humorom, ktorá zaujala aj tvorcov nášho prvého veľkého projektu Slovensko hľadá SuperStar, kde po boku rádiového kolegu Martina Pyca Rauscha sprevádzalo divákov niekoľko sezón. Dvojica sa následne spolu objavila i v nejednej sérii tanešnej šou Let’s Dance.

Aktuálne môžeme najobľúbenejšiu slovenskú moderátorku vídať v programoch 2 na 1, Chart Show či talk show Trochu inak. Čo sa týka súkromia, televízna hviezda je už tri roky vydatá za markizáckeho kolegu Viktora Vinczeho, ktorý ju šokoval požiadaním o ruku päť mesiacov po tom, ako sa oddali vzájomnej láske. A to presne v najromantickejší deň 14. februára v živom vysielaní Telerána.

Hoci by to do soškami ocenej Adely nikto nepovedal, dnes sa atraktívna blondínka dožíva okrúhleho jubilea, ku ktorému jej prajeme veľa zdravia, šťastia, lásky, pokoja a nech nám svojou jedinečnou osobnosťou ešte veľmi, veľmi dlho dokáže spríjemňovať chvíle. Pozrite sa, ako sa rokmi menila čerstvá 40-tnička, jednoznačne zrejúca do krásy!

Začiatky v Teleráne

Prvá séria Slovensko hľadá SuperStar (2004)

Osobnosť televíznej obrazovky (2007)

Druhá séria Let’s Dance (2009)

Fun rádio (2009)

Adela Show (2010)

Fun rádio (2012)

Chart Show (2015)

Zásnuby s Viktorom v Teleráne (2016)

Svadba s Viktorom (2017)

Osobnosť televíznej obrazovky (2020)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Fun rádio (2020)

Foto: YouTube, Instgaram/viktorvincze, tvmarkizaofficial, Facebook/ChartShow TV Markíza, Adela a Sajfa, Markíza.sk