Obľúbená moderátorka Adela Vinczeová si na sociálnych sieťach na rozdiel od jej manžela veľmi nepotrpí. Avšak v najnovšom rozhovore odhalila svoje malé tajomstvo, ktorým sa vo voľnom čase zabáva.

Adela má nepochybne množstvo fanúšikov, ktorí by radi klikli na tlačidlo follow vedľa jej mena. Žiaľ, televízna hviezda si nikdy oficiálny profil na sociálnych sieťach nezaložila – to však neznamená, že žiaden nemá.

V rozhovore pre Aktuality.sk sa niekoľkonásobná držiteľka prestížnej ceny OTO zmienila aj o sociálnych sieťach a ich vplyve na spoločnosť. ,,Poznám v histórii a v súčasnosti osobnosti, ktoré sú inšpiratívne a nemajú sociálne siete. Dá sa to aj dobre využiť, ako napríklad môj manžel, že šíri ekologické témy, ako to robia mnohí ďalší, ktorých sledujem na Instagrame, lebo rada sledujem Sajfu a jeho ženu a mnohých iných, ktorí majú čo povedať spoločnosti, Adela vyjadrila svoj názor a prekvapila slovami o tajnom účte.

Vinczeová taktiež dodala, že sa na jej tajnom profile, ktorého meno neprezradí, nachádza približne 10 postov. ,,Mám to skôr ako takú zábavu. Pozerám si na Instagrame väčšinou fitnes videá, recepty a mačky,” odhalila v interview.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: aktuality.sk | Foto: Instagram/viktorvincze