Nie je žiadnym tajomstvom, že prominentný manželský pár Adela a Viktor Vinczeovci si dopriať vlastnú ratolesť nemôžu, pričom rovnakému problému čelí v dnešnej dobe naozaj veľa dvojíc. Známi moderátori sa o zákutia tejto problematiky neboja podeliť aj s verejnosťou.

Viktor Vincze je známy ekologický aktivista, ktorý s fanúšikmi často dopodrobna rozoberá ťažké témy ochrany nášej planéty. Avšak občas sa pritrafia aj otázky, týkajúce sa jeho súkromia vrátane témy adopcia dieťaťa – na tie sa taktiež nebojí odpovedať. Tentokrát ale o spoločnom potomkovi po dlhšej dobe prehovorila moderátorova manželka Adela Vinczeová.

adela vinczeova chart show

,,Sme v prípravnej fáze a stretávame sa so psychologičkou. Veľmi nás to baví. Veľa sa bavíme o našich vnútorných nastaveniach a našich detstvách,” bez ostychu uviedla pre Nový čas plavovláska, pochvaľujúc si sedenia u odborníčky.

,,Otvára nám to nové svety poznania seba samých a aj poznania sa navzájom. Je to taký obohacujúco strávený čas, že aj keby sme sa napokon pre samotnú adopciu nerozhodli, určite nám to veľa dáva,” vyjadrila sa rodáčka z Bratislavy, ktorej sa návštevy psychologičky zapáčili natoľko, žeby ich odporučila i rodičom, majúcim možnosť mať vlastné deti. ,,A inak sa vlastne čudujeme, že týmto neprechádzajú všetky páry, ktoré plánujú mať deti. Myslím, že by sa to mnohým zišlo.”

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/viktorvincze, Facebook/ChartShowTVMarkiza