Adela Vinczeová si ako moderátorka zarába už od svojich 16-tich, pričom vo svojom obore je jednotkou na trhu. Na nedostatok financií sa tak rozhodne sťažovať nemôže, práve naopak. Sympatická blondínka si však peniaze nenecháva iba pre seba, čo sa jej, bohužiaľ, neraz vypomstilo.

Napriek tomu, že Adela spolu s manželom Viktorom patria medzi úspešné osobnosti, ktorých príjmy sú nadštandardné, žijú skromne a šetrne k prírode. Obľúbená moderátorka namiesto okázalého luxusu radšej investuje do pomoci pre druhých.

adela a viktor

V rozhovore pre Nový Čas si markizácka hviezda spomenula na svoju najhoršiu investíciu a tá sa týkala práve dobre mysleného gesta. ,,Platila som jednej pani dlhodobo právničku v rámci rozvodu s manželom, až kým som po roku zistila, že ten jej príbeh nie je úplne len z jej pohľadu platný. Až kým mi tá právnička povedala, že ste si istá, že naozaj chcete podporovať osobu v núdzi, ktorá sa ukázala, že až v takej núdzi nie je?“ prezradila Adela, ktorá s odstupom času vníma tento prešľap ako veľmi dobrú skúsenosť.

Blondínka zistila, že nemôže stopercentne dôverovať všetkým, ktorí ju prosia o pomoc – a nie je ich málo. Peniaze na účet preto určite hocikomu neposiela. ,,Ľudia si dokážu vymýšľať, že majú smrteľne choré dieťa a podobne. A že im leží dieťa na onkológii. Tak potom som zavolala na detskú onkológiu, či tam naozaj takéto dieťa je a povedali mi, že absolútne nie,“ známa Slovenka zalovila v pamäti ďalšiu negatívnu príhodu, kedy sa niekto snažil využiť jej konto a dobrotu. Odvtedy sa Adelka poučila, a tak ak ju človek poprosí napríklad o zaplatene liečby, ona sama kontaktuje priamo zariadenie, ktoré liečbu vykonáva.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

trochu inak s adelou

Zdroj: Čas,sk | Foto: Instagram/trochu_inak_s_adelou, viktorvincze, YouTube