S popularitou ide ruka v ruke i stres, čo veľmi dobre pozná aj najobľúbenejšia slovenská moderátorka Adela Vinczeová, ktorá je na výslní už od čias, ako začala divákov sprevádzať prvou sériou Slovensko hľadá SuperStar. Vysoká pracovná nasadenosť sa tak negatívne podpísala aj pod blondínkinými psychologickými výsledkami.

Napriek tomu, že Adela sa nejakú tú dobu vyhýba najväčším televíznym projektom, ktoré boli kedysi jej doménou, i tak sa na nedostatok práce vôbec sťažovať nemôže. Už niekoľko rokov je totiž súčasťou markizáckej Chart Show či talkshow vysielanej RTVS Trochu inak, pričom tento týždeň nás ostrieľaná blondínka bavila aj v staronovom zábavnom programe 2 na 1.

Aby toho nebolo málo, s manželom Viktorom žne Adela úspechy aj na “divadelných doskách”, spolu ľudí zabávajú predstavením Odchody vlakov. Okrem toho má populárna  Slovenka určite množstvo ďalších pracovných aktivít mimo televíznych obrazoviek. Takéto vysoké pracovné tempo si ale vyžaduje svoju daň, aj preto sa Vinczeová môže pochváliť nie práve najpozitívnejšími výsledkami testov, s ktorými ľudí oboznámila počas natáčania zatiaľ poslednej epizódy Trochu inak.

Adela v talk show privítala vzácneho hosťa – neurovedkyňu Zuzanu Kasanovú, pracujúcu v prestížnom Centre kontextuálnej psychiatrie v belgickom Leuvene. Zuzka pred kamerami predstavila aplikáciu, ktorá lekárom v Belgicku pomáha vyhodnotiť psychický stav pacientov. Známa moderátorská tvár sa tak rozhodla, že sa apkou nechá preskúmať i ona – jej psychika bola tri dni sledovaná.

adela vinczeova

Test sa však nezačal najlepšie. Po tom, ako sa Adel ráno zobudila zo zlého sna – chcelo sa jej z neho plakať, na otázku apky, ako sa cíti, odpovedala negatívne. ,,Môj stres sa určite odrazil aj v tom, že za ten čas som riešila hodiny poradovania cez čet WhatsApp, a keď sa ma aplikácia opýtala, či som v strese, ja som dokonca už nevedela ani vyhodnotiť, či som, alebo nie som,“ doplnila 38-ročná Bratislavčanka. V rámci výskumu ale prišlo aj pár svetlých momentov, kedy Adela absolvovala zrejme veľmi pozitívny telefonát. ,,Šťastnou ťa robí aj cestovanie a chvíle, keď si môžeš odpočinúť. Naopak, stavy prebiehajúce v tvojom vedomí, vyšli dosť negatívne a stresujúco,“ prehovorila k moderátorke psychologička.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Samotná Adela si svoju vyťaženosť veľmi dobre uvedomuje. ,,Viktor ma v týchto dňoch stretáva iba na WhatsAppe alebo s kolegami zo šou 2 na 1. Keď chce byť so mnou, tak ide s nami,“ priznala nedávno v Teleráne.  Viac o výskume psychiky vždy usmiatej krásky uvidíte 29. marca na Dvojke.

Adela Vinczeova

Zdroj: Pluska.sk | Foto: YouTube, Instagram/tvmarkizaofficial, Facebook/ChartShow TV Markíza