Napriek tomu, že Adela Vinczeová srší takmer v každej chvíli vtipom a srandu si vie spraviť i sama zo seba, k humoru založenom na vulgárnejších slovách sa neznižuje. Z najnovšieho vydania Chart Show tak ostanete všetci poriadne prekvapení!

Adelu Vinceovú poznáme ako mimoriadne inteligentnú, vtipnú a pohotovú moderátorku. A hoci z jej úst častokrát vychádzajú ironické či uštipačné poznámky, hrubým výrazom sa blondínka doposiaľ vyhýbala.

Natáčanie zatiaľ posledného vydania Chart Show, venovanom najlepším českým hitom, ale slušnej manželke Viktora Vinceho ponúklo priestor na to, aby si i ona mohla pred kamerami schuti povedať škaredé slovíčko.

Adela Vinczeova

Vtom, ako sa Adela so svojimi hosťami hercami Zuzkou Šebovou, Martinom Dejdarom a moderátorom Sajfom rozprávala na tému obľúbených hlášok z českých filmov, to prišlo! ,,Rozmohl se nám tady takový nešvar, děti velice často používají sprostá slovíčka. Zejména…,” moderátorka začala legendárny citát zo snímky Pelíšky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Môžete ma aj pípať? Ja som ešte nebola pípaná v tejto relácii,” pre istotu sa opýtala štábu Adela, odhodlaná vypustiť v štúdiu nevhodný výraz. ,Pr*at,” vyšlo z nej po burcovaní prísediacich kolegov, čo rozosmialo všetkých prítomných. Celý diel Chart Show odvysiela TV Markíza už dnes večer, pričom ukážku s Adelkiným vypípaným slovom si môžete pozrieť — TU —.

Zdroj: Markiza.sk | Foto: YouTube, Facebook/ChartShow TV Markíza