Adela Vinczeová a Mário „Kuly“ Kollár sú kamarátmi už dlhé roky, pričom jedno obdobie sa intenzívne stretávali v relácii Adela Show, kde frontman kapely Desmod zastával úlohu glosátora. Adel preto vie, čo si voči spevákovi môže dovoliť, a že ho sem tam môže aj verejne zhodiť.

Zábavný program 2 na 1 po niekoľkých týždňoch opäť v stredu večer na obrazovkách TV Markíza vystriedala Chart Show. Dnes sa tak môžeme tešiť na časť plnú hitov od hudobníkov s chrapľavými hlasmi.

Adela Vinczeova

Ako to už býva zvykom, moderátorka Adela Vinczeová nebude v štúdiu rozhodne sama. Tentokrát jej budú robiť spoločnosť Janka Kovalčíková, známa ako právnička Ema zo seriálu Oteckovia, a jej hereckí kolegovia Andy Kraus a Martin Mňahončák. Všetci budú počas šou plniť rôzne hravé úlohy, pričom v jednej bude musieť Janka prespievať najväčší hit Martina Madeja Bobi, avšak hlasom speváka Kulyho z Desmodu.

Chart show

Práve tento moment prišiel Adele natoľko bizarný, že si neodpustila vtipnú reakciu. ,,Kulyho je ťažké napodobniť, hlavne, keď vážiš ako jeho noha a nemáš tu konštrukciu,“ okomentovala situáciu obľúbená moderátorka, čím rozosmiala všetkých prítomných.

Veríme, že túto poznámku vezme rovnako s humorom aj samotný Kuly, ktorý taktiež patrí medzi vychýrených vtipálkov. Spomínanú scénu si budete môcť pozrieť už dnes večer v Chart Show na TV Markíza.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, kuly.kollar.mario, YouTube, Facebook/ChartShow TV Markíza