Obľúbená moderátorka sociálnym sieťam dlho odolávala, nakoniec si však profil na Instagrame vytvorila aj ona. S fanúšikmi sa delí o zaujímavosti z pracovného, ale i osobného života. Nedávno sa Adela odfotila v myjavskom kroji, no pod záberom sa začali nečakane objavovať negatívne komentáre.

Pôvabná blondínka, ktorá je známa tým, že sa s manželom Viktorom venuje ekologickým problémom a Slovákov spolu motivujú k tomu, aby si chránili životné prostredie, sa neangažuje iba v televízii, ale aj v rozhlase. Nedávno počas rozhovoru v Rádiu Slovensko Adela preberala so svojím hosťom dokumentaristom Tomášom Hulíkom zaujímavé témy a pri tejto príležitosti sa obliekla do tradičného kroja.

adela vinczeova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Aké je to naše Slovensko krásne! Keď sa neviem naň vynadívať, tak si oblečiem kroj a spievam si Na Kráľovej holi,” napísala rodáčka z Bratislavy na Instagram. Pod fotografiou sa ale prekvapivo začali objavovať negatívne komentáre.

,,V myjavskom kroji spievať Na Kráľovej holi? Chcelo by to naučiť sa myjavské pesničky,” podpichol Adelu jej fanúšik, ku ktorému sa pridali ďalší sledovatelia. Niektorí Adelke odporúčajú, aby si v danom odeve radšej zaspievala Tenká som ja tenučká.

adela v kroji komentare

Foto/Zdroj: Instagram/trochu_inak_s_adelou