Obľúbená moderátorka už dlhý čas zabáva divákov svojím skvelým humorom, za čo ju fanúšikovia milujú. Všetko však mohlo skončiť úplne inak, Adela totiž kedysi túžila preraziť ako modelka.

Charizmatická blondínka sa pýši štíhlou postavou, vďaka ktorej chcela v minulosti kráčať po predvádzacích mólach či pózovať v značkovom oblečení pred fotografmi. Adela Vinczeová sa pred mnohými rokmi prihlásila do súťaže Elite Model Look, odkiaľ teraz uverejnila na sociálnej sieti zábery.

adela a viktor

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Celá moja účasť v tejto súťaži bola pre mňa bizárom, ale aj dobrým štartom pre to, aby som sa o seba začala viac starať. Nielen v tom veku som si často vypočula, že som plochá, nosatá, príliš chudá a neviem aká,“ napísala rodáčka z Bratislavy k snímke, na ktorej je nahodená do plaviek.

,,Keď tak nad tým premýšľam, tak ani vtedy som si nemyslela, že dotyčná osoba nevníma aj moje vnútorné kvality. A ak ma aj nerešpektovala kompletne, nebrala som to osobne,“ dodala Adela. Manželka Viktora Vinczeho si napokon srdcia mnohých Slovákov získala ako moderátorka.

Adelu Vinczeovú v plavkách nájdete — TU —

adela vinczeová

Zdroj/Foto: Instagram/trochu_inak_s_adelou, viktorvincze